Naprawa Zamków Samochodowych Gorzów Wlkp.

Naprawiamy Stacyjki Samochodowe w Gorzowie i okolicy

Zajmujemy się naprawą i regeneracją stacyjek samochodowych wszystkich marek, typów i modeli, niezależnie od tego czy to starsze auto czy najnowszy model. Poradzimy sobie z każdą stacyjką samochodową!

Naprawa Stacyjek Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy najlepszym serwisem specjalizującym się w naprawie stacyjek samochodowych. Działamy w Gorzowie Wlkp. i okolicy. Jeśli masz uszkodzoną stacyjkę samochodową nie panikuj. Mamy na to sposoby! Zadzwoń i sprawdź!

Fachowa i Profesjonalna Naprawa Stacyjek Samochodowych

Gwarantujemy szybką i fachową pomoc przy naprawie stacyjek samochodowych. Gdy zauważasz że stacyjka zaczyna się zacinać, nie zawsze klucz da się przekręcić to czas aby ją naprawić! Kwestią czasu jest jej całkowite zepsucie. Bardzo często zdarza się że klucz się złamie w stacyjce, wyskoczy sprężynka czy wytrą się zapadki. Może się też zdarzyć, że kluczyk utknie w stacyjce i nie będzie można go wyciągnąć ani odpalić auta. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji zadzwoń do nas! Nasz ślusarz przyjedzie, doradzi i pomoże. Naprawiliśmy już setki różnych stacyjek zepsutych z różnych powodów. Nie obawiamy się żadnego zlecenia. Jesteśmy profesjonalną firmą z Gorzowa która zajmuje się regeneracją i naprawą stacyjek aut BMW, Mercedes, Renault, Skoda, Seat, Toyota, Nissan, Peugeot, Citroen, Volkswagen i innych. Na specjalne życzenie ustawimy stacyjkę pod klucz gdy konieczna będzie jej wymiana. Dzięki temu nie będzie trzeba nosić kolejnego klucza. Jeśli klucz złamał się w stacyjce to również nie problem - za pomocą specjalnych narzędzi wyciągniemy złamany klucz. Zajmujemy się również regeneracją zamków po włamaniach.